Towarowa Apartamenty Poznań

Lista apartamentów

Szybki kontakt: +48 61 852 53 00

Oxford studio

Zobacz szczegóły

cena od: 180 zł

Oksford

Towarowa 39

Typ: Studio Select (1-2 osoby) Tow

 • Ilość pokoi: 1
 • Metraż: 27
 • Osób: 2
 • Piętro: 8

Ocena: (5/5 | 3 )


Kalifornia

Zobacz szczegóły

cena od: 340 zł

Kalifornia

ul. Towarowa 41, centrum

Typ: 3-pokojowe Select (1-6 osób) - Poznań

 • Ilość pokoi: 3
 • Metraż: 64
 • Osób: 6
 • Piętro: 2

Ocena: (4.9/5 | 14 )


Casablanca Select

Zobacz szczegóły

cena od: 240 zł

Casablanca Select

ul. Towarowa 41, centum

Typ: 2-pokojowe Select (1-4 osoby)

 • Ilość pokoi: 2
 • Metraż: 56
 • Osób: 4
 • Piętro: 9

Ocena: (4.4/5 | 7 )


Nebrasca Select

Zobacz szczegóły

cena od: 240 zł

Nebrasca Select

ul. Towarowa 37, centrum

Typ: 2-pokojowe Select (1-4 osoby)

 • Ilość pokoi: 2
 • Metraż: 48
 • Osób: 4
 • Piętro: 8

Ocena: (4.8/5 | 3 )


Dlaczego warto wynająć Apartamenty Towarowa Poznań?

Oferowane do wynajęcia apartamenty to znacznie więcej aniżeli tradycyjna oferta noclegowa, taka jak hotel, hostel, motel czy pokoje gościnne. Jedną z ich głównych zalet jest pełna i niczym nieskrępowana swoboda korzystania. To właśnie organizując sobie nocleg w apartamencie jesteście Państwo na najlepszej drodze do tego, by w obcym mieście móc stworzyć sobie domową atmosferę. Zaletą nolclegi towarowa poznan jest to, iż szczególną uwagę do jakości obsługi naszych Gości, jesteśmy dyspozycyjni przez cały tydzień, posiadamy przejrzysty system rezerwacji, różne formy płatności, stosujemy się do szeregu procedur, dzięki którym Goście czują się u nas komfortowo i bezpiecznie. Reagujemy na każde zgłoszenie, pomagamy, by nic nie zakłóciło wypoczynku w naszych przestrzeniach. Posiadamy mnóstwo usług dodatkowych i chętnie realizujemy życzenia specjalne naszych Gości. Kolejną zaletą noclegi towarowa poznan w apartamencie jest jego pełne i luksusowe wyposażenie. Łazienka zaopatrzona we wszystkie niezbędne akcesoria, stylowo i z klasą urządzone pokoje oraz w pełni funkcjonalna kuchnia. To wszystko czeka na Państwa, gdy wybierzecie apartamenty oferowane na wynajem przez Capital Apartments. Są one gwarancją niesłychanie wysokiego komfortu i standardu wykończenia, jak i pełnej swobody korzystania i wymaganej dyskrecji.

Czy noclegi w centrum Poznania to dobry pomysł? Apartamenty noclegi Poznań Towarowa.

Poznań od lat ciszy się rosnącą popularnością pośród podróżujących osób. Wpływ na to ma jego położenie pomiędzy Warszawą, a Berlinem, jak i atrakcyjna oferta kulturalna i gastronomiczna. Niewątpliwie też nie bez znaczenia jest historia miasta i powiązane z nią zabytki. Stąd też, chcąc skorzystać z tego typu atrakcji, najlepszą ofertą noclegową będą miejsca położone w centrum miasta apartamenty noclegi poznan towarowa. Bliskość wszelkich ciekawostek i oszczędność czasu na przemieszczanie się, są tutaj głównym powodem. Noclegi Towarowa Poznań. Wiemy, że w kwestii noclegów liczy się zarówno lokalizacja poznan apartments towarowa, jak i komfort pobytu w pięknych wnętrzach oraz obsługa na najwyższym poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje wykorzystujemy do tego, aby oferować naszym Gościom wszystko to, co najlepsze. Jesteśmy specjalistami w operowaniu apartamenty noclegi poznan towarowa na wynajem krótkoterminowy.

Dlaczego akurat apartamenty przy Towarowej w Poznaniu?

Według opinii naszych zadowolonych klientów, apartamenty przy Towarowej w Poznaniu to najlepsza oferta na rynku. Otrzymujecie Państwo bardzo wysoki standard wykończenia, pełne i komfortowe wyposażenie łącznie z przestrzenią kuchenną, a na dodatek zupełną swobodę z ich korzystania. To oferta porównywalna z wysokiej klasy hotelami, ale górująca nad nimi niezależnością i możliwością poczucia domowej, niczym nieskrępowanej, atmosfery. Apartamenty przy Towarowej są gwarancją wypoczynku na najwyższym poziomie. W pełni niezależne, o niespotykanie wysokim standardzie, z możliwością skorzystania z pakietu usług dodatkowych, jak chociażby parking podziemny, internetowe łącze czy też usługa dostarczenia zakupów. Wszystko po to, by nic nie zakłócało czasu relaksu, a najlepsze wrażenia na długo pozostawały w pamięci. Gwarantujemy, iż korzystając z oferty na wynajem na doby czy też tylko jedną noc, poczujecie się Państwo wyjątkowymi gośćmi.

Dla kogo oferowany jest wynajem apartamentu przy Towarowej?

Niewątpliwie jest to oferta dla bardzo szerokiego kręgu odbiorców. Zatem będzie ona odpowiednia dla osób przybywających do Poznania w celach służbowych i poszukujących noclegu w spokojnych warunkach, a jednocześnie przy pełnym komforcie i standardzie. Każdy biznesmen odnajdzie w apartamentach przy Towarowej to czego oczekuje, mając jednocześnie gwarancję pełnej swobody i niezależności. Dbamy o to, aby pobyt w naszych poznan apartments towarowa był niezapomnianym przeżyciem. Poznań to miasto pełne przeróżnych atrakcji - warto poznać nie tylko ścisłe centrum, ale także jego okolice. Wybierając wygodny nocleg i naszą niezawodną obsługę, można w pełni wykorzystać swój wyjazd do Poznania. Poznań Apartments Towarowa, Apartamenty przy Towarowej w Poznaniu będą też doskonałą ofertą dla turystów, częstokroć podróżujących z dziećmi i poszukujących nade wszystko odpowiednich warunków w łazience, jak i w pełni funkcjonalnej kuchni. Możemy zapewnić, iż w tym zakresie nasza oferta jest najlepsza na rynku i nieporównywalna z żadną inną. Kompleksowość wyposażenia i dbanie o każdy szczegół są naszym priorytetem w tym względzie.

Czy cena za apartamenty przy Towarowej jest atrakcyjna?

Otóż jest to jeden z najistotniejszych walorów oferty Capital Apartments noclegi towarowa poznan. Cena wynajmu na apartamenty przy Towarowej w Poznaniu jest bardzo atrakcyjna, gdyż nasz gość otrzymuje ofertę na nocleg w komfortowych warunkach, porównywalnych wręcz z ofertą hoteli najwyższej klasy, a jednocześnie cena jest nieporównywalnie niższa. Można zatem rzec, iż nasz aparthotel dostarcza Państwu niespotykanie wysoki standard usługi wynajmu, przy niesłychanie konkurencyjnych kosztach. Poznań nocleg Towarowa Kolejnym czynnikiem decydującym o wyjątkowości naszej oferty jest ogromna przestronność noclegi towarowa poznan przy Towarowej w Poznaniu i ich niespotykana funkcjonalność. Sprawdzają się one zarówno przy korzystaniu przez nich przez jedną osobę, jak i przez kilka. Tak samo są one odpowiednie dla wynajmu na dobę, czy też kilka dni. Jesteśmy przekonani, iż domowa atmosfera, pełna nieskrępowanej swobody i dyskrecja stanowią o ich wyjątkowej pozycji na rynku.

Czy zatem warto wynająć apartamenty w Poznaniu?

Zdecydowanie tak, położenie w centrum Poznania, poznan nocleg towarowa, tylko 150m do Starego Rynku to niewątpliwie jedna z największych zalet Capital Apartments. Bliskość targów, rzeki, niewielkie oddalenie od najważniejszych zabytków Poznania, a także dogodna komunikacja – samochodowa, środkami komunikacji miejskiej sprawiają, że poznan nocleg towarowa są optymalnym wyborem noclegu w Poznaniu, zarówno dla Gości, którzy przyjechali tu w celach turystycznych, rodzin z dziećmi jak i dla przedstawicieli biznesu.

Poznań – opis miasta

Fort VII w Poznaniu - Sprawdź dojazd

Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu – Sprawdź dojazd

Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu – Sprawdź dojazd

Bazylika archikatedralna w Poznaniu – Sprawdź dojazd

Park Cytadela w Poznaniu – Sprawdź dojazd


';