Regulamin pobytu

Regulamin pobytu w apartamentach CA
Regulamin pobytu

REGULAMIN POBYTU: Wszyscy Goście/Klienci (osoby korzystające z usług Capital Apartments) mieszkający w apartamentach Capital Apartments (C.A.) są zobowiązani do przestrzegania poniższego regulaminu:

1. Zakwaterowanie jest możliwe po uprzednim wypełnieniu formularza rezerwacyjnego.

2. Opłatę za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu przy odbiorze kluczy.

3. Doba hotelowa w apartamencie rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy dnia następnego o godz. 11:00. W przypadku braku zwrotu kluczy po zakończeniu doby hotelowej Capital Apartments ma prawo spakować rzeczy klienta i przechować je w biurze.

4. Przedłużenie doby możliwe jest tylko po skonsultowaniu z pracownikiem CA, za przedłużenie pobierana jest opłata w wysokości 50% kolejnej doby.

5. Wcześniejszy wyjazd Gościa, z przyczyn niezależnych, nie uprawnia go do żądania zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt. Wpłaty za niewykorzystany pobyt mogą być wykorzystane w innym terminie, w ciągu 14 dni, od anulowania rezerwacji.

6. C.A. zastrzega sobie prawo do zmiany apartamentu o podobnym standardzie lub na inną lokalizację (Stare Miasto, Centrum) w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, a w przypadku braku wolnego apartamentu do anulowania rezerwacji. Nie odpowiadamy za niezależne od C.A. awarie oraz ich skutki.

7. W apartamencie obowiązuje ZAKAZ PALENIA i zapalania świeczek. W przypadku złamania zakazu firma C.A. nałoży na Gości karę w wysokości 500 zł.

8. Goście zobowiązani są do należytego zabezpieczenia apartamentu, co rozumiane jest jako dokładne zamykanie drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz staranne przechowywanie kluczy bez dostępu do nich osób postronnych. Zakazuje się wynoszenia z apartamentu znajdujących się w nim rzeczy. Prosimy o dbanie o wynajęty apartament: o wyłączanie zbędnego oświetlenia, zakręcanie wody, niezrywanie informacji powieszonych na drzwiach apartamentu.

9. Jeżeli w trakcie pobytu, z winy Gościa, dojdzie do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia apartamentu C.A. ma prawo dochodzić od Gościa pokrycia strat.

10. Nie wyrażamy zgody na organizację żadnego rodzaju spotkań towarzyskich, wieczorów kawalerskich, panieńskich i innych głośnych imprez w naszych apartamentach. Spowodowane jest to dbałością o najwyższy standard naszych apartamentów i spokój sąsiadów, w związku z tym CA może pobrać od gościa kaucję zwrotną (jeśli nie zostanie naruszony regulamin CA) za wynajmowany apartament. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00, goście nie przestrzegający tej zasady mogą zostać poproszeni o opuszczenie mieszkania.

11. Podczas dokonywania rezerwacji automatycznie są uwzględniane ceny "last minute", ceny sezonowe, weekendowe oraz ceny specjalne dostępne w ofercie C.A. C.A. uczyni wszystko by zaoferowana cena była najodpowiedniejsza dla Państwa.

12. C.A. nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy Gości pozostawione w mieszkaniu.

13. Urządzanie imprez towarzyskich jest całkowicie ZAKAZANE. W przypadku interwencji Policji, Straży Miejskiej, skarg sąsiadów lub administracji budynku firma C.A. nałoży na Gości karę w wysokości 1500 zł. Za wszystkie zniszczenia wynajmowanego mieszkania jak i budynku odpowiada osoba wynajmująca mieszkanie od firmy Capital Apartments. Osoba ta/Gość Capital Apartments odpowiada za wszystkie zniszczenia wynikłe z zachowania osób trzecich przebywających z nią w mieszkaniu - zaproszonych do mieszkania/budynku przez tę osobę

14. W przypadku braku opłaty za wynajęty apartament C.A. ma prawo do wypowiedzenia świadczenia usług w trybie natychmiastowym i przerwania pobytu Gościa.

15. W przypadku wpłaty zaliczki i anulowania rezerwacji w okresie krótszym niż 5 dni przed początkową datą rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi

16. C.A. zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który: • nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu, • jest osoba niepełnoletnią • znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, • podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył powyższy Regulamin.

17. Dane osobowe będą przetwarzane przez C.A. wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji oraz w celach marketingowych (np. przesyłanie informacyjnego newslettera pocztą elektroniczną) zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

18. Prosimy o natychmiastowe poinformowanie nas jeśli dojdzie do jakiegoś nieporozumienia bądź nie będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań aby dokładnie zbadać problem i rozwiązać go.

Prosimy o stosowanie się do Regulaminu i życzymy miłego pobytu :)

';