O Nas

O Nas

Dzień Dobry :)

Miło nam, że odwiedziłeś naszą stronę internetową i zapoznajesz się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla Ciebie apartament. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać wiadomość lub zadzwonić jeśli masz dodatkowe pytania.

Od 2004 roku wynajmujemy naszym Gościom apartamenty na krótko i długoterminowe pobyty. Jesteś w dobrych rękach, bo mamy doświadczenie i wiemy co zrobić by Twój pobyt był udany.

Jesteśmy małą firmą, gdzie większość z nas -  pracowników jest zatrudniona od ponad dziesięciu lat. Znamy się na naszej pracy i zawsze robimy wszystko, tak aby każdy nasz Gość był zadowolony z naszych usług.

Oferujemy wynajem luksusowych apartamentów położonych w malowniczych rejonach centrum Warszawy i Poznania.

Nasza oferta poza możliwością wynajmu oferuje szeroki pakiet usług dodatkowych, mających za zadanie umilenie Twojego pobytu i sprawienie, by czas spędzony w naszych apartamentach był pełen relaksu i niespotykanego komfortu.

Nasza oferta skierowana jest do biznesmenów poszukujących większej swobody i niezależności, aniżeli w standardowej ofercie hotelowej, a jednocześnie ceniących sobie luksus i wysoki standard wyposażenia.

Z drugiej strony wynajem apartamentów to też doskonała alternatywa dla turystów i wszystkich osób podróżujących z dziećmi, którzy otrzymują w pełni funkcjonalną kuchnię i pakiet dodatkowych usług.

Jesteśmy pewni, iż każdy odnajdzie w naszych apartamentach takie warunki, które spełnią jego wszystkie oczekiwania.

Wynajmij nasz apartament i poczuj się jak u siebie w domu!

Czekamy na Ciebie!

 

Responsive image

 

Responsive image

';