Wpis bloga

Podróż do Warszawy? Zdecydowanie polecamy.
Podróż do Warszawy? Zdecydowanie polecamy.

Warszawa jest największym miastem w Polsce, najważniejszym miejscem wydarzeń gospodarczych, politycznych i kulturalnych i zarazem stolicą kraju. Nowoczesne i jednocześnie o niepowtarzalnej historii miasto. Prawie 1/4 obszaru zajmują tereny zielone, a zarazem miasto kultury – na każdy gust i każdą kieszeń...

Przy odwiedzinach zapraszamy do naszych apartamentów w Warszawie na nocleg, są w pełni wyposażone w kuchnie, osobne łazienki, nie trzeba niczym się martwić robiąc rezerwację. Wszystko jest na miejscu... Przyjeżdżasz z dzieckiem zagwarantujemy łóżeczko turystyczne, wanienkę czy krzesełko do karmienia.

Gdy już się Państwo zameldują czas ruszyć w miasto… zaraz obok apartamentów są przystanki tramwajowe, autobusowe czy też metro. Korzystając z komunikacji miejskiej dojadą Państwo w każde miejsce w Warszawie.

 

A co zobaczyć? Oto klika miejsc które koniecznie trzeba zobaczyć:

Pałac Kultury i Nauki

jest najwyższym budynkiem w Polsce. Razem ze wspornikiem antenowym, będącym integralną częścią iglicy, ma wysokość 237 metrów.

 

Centrum Nauki Kopernik

jest jednym z największych w Europie centrów nauki.

 

Muzeum Powstania Warszawskiego

dokumentuje historię powstania warszawskiego…naprawdę robi wrażenie.

 

Stare Miasto i Zamek Królewski

historyczne centrum i najstarsza część miasta. Podczas II wojny światowej zostało zniszczone w 90%, jednakże dzięki doskonałej odbudowie wpisane w 1980 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO….tu Państwo dostaną się spacerem od naszych apartamentów ok. 15 minut.

 

To tylko kilka miejsc które warto zobaczyć odwiedzić.

Serdecznie zapraszamy. 

Capital Apartaments.


Ciekawe miejsca 2020-06-30 722

';