Blog serwisu

Ciekawe miejsca
Pl. Zamkowy w Warszawie
Pl. Zamkowy w Warszawie położony w dzielnicy Śródmieście w centralnym punkcie przy zbiegu ul. Świętojańskiej, Senatorskiej, Podwala i Krakowskiego Przedmieścia.

Ciekawe miejsca 2020-11-27 15


Gdzie nocować warszawa
Przyjeżdzasz do stolicy i zastanawiasz się gdzie nocować w Warszawie? Firma Capital Apartments oferująca apartamenty na wyłączność jest świetnym wyborem. Firma posiada w swojej ofercie apartamenty na krótko- i długoterminowe okresy i już nie musisz się martwić gdzie spać w Warszawie. Na rynku warszawskim dostępny jest szeroki zakres usług noclegowych jak hostele, hotele, airbnb a także prywatne apartamenty i jedną z takich firm jest nasza firma oferująca kilkadziesiąt apartamentów.

Ciekawe miejsca 2020-11-23 14


Międzynarodowe Targi Poznańskie
Mieszczące się w samym centrum miasta Międzynarodowe Targi Poznańskie należą do jednym z najstarszych, a także największych imprez wystawienniczych na Starym Kontynencie.

Ciekawe miejsca 2020-11-10 17


Stary Marych Poznań
Kim jest Stary Marych, z którym ludzie robią sobie zdjęcia? Przybliżymy wam tą literacką poznańską postać.

Ciekawe miejsca 2020-11-03 18


Apartamenty z piękną panoramą miasta
Nowoczesna architektura, szczególnie w dużych miastach w dalszym ciągu utrzymuje trend, by budować jak najwyższe budynki, już nie tylko jako biura wielkich korporacji.

Ciekawe miejsca 2020-10-15 58


Zapraszamy do Capital Apartments Poznań
Nie tylko w Warszawie nasza firma posiada swoje, jakże urokliwe apartamenty. W sercu Poznania również możesz się zatrzymać na pobyt w pełni bezpiecznych apartamentach z rodziną lub znajomymi – pamiętając o przestrzeganiu zasad higieny.

Ciekawe miejsca 2020-10-13 36


Ogród Krasińskich
Urokliwy Ogród Krasińkich położony w dzielnicy Śródmieście, w rejonie Placu Krasińskich oraz ulicy Świętojerskiej, Andersa i Długiej, a więc bardzo blisko naszych apartamentów.

Ciekawe miejsca 2020-09-21 43


Prudential - Hotel Warszawa
Warszawski wieżowiec Prudential został wybudowany w latach 1931-1933 z przeznaczeniem na siedzibę brytyjskiego Towarzystwa Ubezpieczeń „Prudential”, a od 2018 w budynku znajduje się pięciogwiazdkowy hotel „Warszawa”.

Ciekawe miejsca 2020-09-21 34


Podróże służbowe w czasach pandemii
Planują Państwo podróż służbową i szukacie bezpiecznego miejsca w czasie trwania pandemii koronowirusa…zapraszamy do naszych apartamentów.

Ciekawe miejsca 2020-07-29 51


Podróż do Warszawy? Zdecydowanie polecamy.
Zastanawiasz się dlaczego warto odwiedzić Warszawę, nie jesteś przekonany o to kilka interesujących miejsc które warto odwiedzić….

Ciekawe miejsca 2020-06-30 45


Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie
Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Nazwa pochodzi od barokowego pawilonu Łaźni, wzniesionego w latach 80. XVII wieku przez Stanisława Herakliusza Lubomirskiego i przebudowanego przez Stanisława Augusta Poniatowskiego na pałac Na Wyspie. Oprócz budynków, pawilonów oraz wolnostojących rzeźb znajdują się tam cztery ogrody.

Ciekawe miejsca 2020-04-03 44