Wpis bloga

Zapraszamy do Capital Apartments Poznań
Zapraszamy do Capital Apartments Poznań

Stary Rynek, Jezior Maltańskie, czy też Stary Browar są to miejsca które zdecydowanie warto zobaczyć.

  • Stary Rynek – Piękny Ratusz z koziołkami oraz otaczające go kamienice – wieczorem pięknie rozświetlone zachęcają do spacerowania, a po spacerze odwiedzić jedną z wielu przytulnych restauracji i pubów w których można dobrze zjeść i się napić. W 2008 poznański rynek został  uhonorowany przez prezydenta RP, w ramach historycznego zespołu miasta Poznania, jako pomnik historii.
  • Jezior Maltańskie - sztuczny zbiornik wodny położony w Poznaniu na prawym brzegu Warty, miejsce historyczne. Swoją nazwę jezioro wzięło od Zakonu Kawalerów Maltańskich. Obecnie jezioro jest wykorzystywane do uprawiania sportów wodnych. Odbywają się na nim mistrzostwa Polski, Europy czy też Świata. Idealne również do spacerów pieszych jak i wycieczek rowerowych.
  • Stary Browar – prestiżowe centrum handlowe, co prawda w obecnych czasach, nie namawiamy do wielogodzinnych spacerów w licznych sklepach, jednakże sama jego elewacja jest godna uwagi. Nagrodzona licznymi wyróżnieniami za design i ogólną swoją działalność na rzecz Poznania - jej mieszkańców jak i gości.

Żeby móc obejrzeć wymienione atrakcje nie trzeba robić wielkich podróży z obrzeży Poznania.
Wszystkie nasze apartamenty znajdują się na wyciągnięcie ręki.

Czas oszczędzony na dojazdy można wykorzystać na zajadanie się rogalami Marcinkowskimi patrząc jak o 12:00  bodą się poznańskie koziołki na wieży Ratusza.

Serdecznie zapraszamy

https://www.capitalapart.pl/apartamenty/poznan


Ciekawe miejsca 2020-10-13 637

';